Jeżeli Twoje Dziecko Uwielbia Budować z KLOCKÓW LEGO, Chciałoby Po Raz Pierwszy Zbudować i Zaprogramować Własnego ROBOTA, Już Dziś Zarezerwuj Miejsce Na Bezpłatną Lekcję Robotyki...

BEZPŁATNA
LEKCJA
ROBOTYKI

Zapisy otwarte  jeszcze przez:

Ograniczona liczba miejsc !!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Jak przebiega nasza lekcja ROBOTYKI?

1. Wprowadzenie
Do Zajęć

Spotkanie rozpoczyna się od wprowadzenia do tematu i rozmowy dotyczącej omawianego zagadnienia.

2. Konstruowanie
i Programowanie

W kolejnym kroku Dzieci konstruują i programują jeden z poruszających się modeli z wykorzystaniem zestawów edukacyjnych - LEGO Education WeDo 2.0

3. Testowanie
na Dywanie

Ostatnia część najbardziej lubiana przez dzieci to testowanie zbudowanych robotów i konstrukcji oraz rywalizacja pomiędzy robotami.

ZABAWA

Zajęcia  skierowane są do najmłodszych architektów- chłopców i dziewczynek, w wieku 5-10 lat. Dzieci budują nieskomplikowane konstrukcji, których interaktywne elementy (czujniki, silnik) mogą być sterowane przy pomocy tablet’a lub labtopa.

NAUKA

Dzieci w oparciu o scenariusze zajeć,  LEGO EDUCATION WeDo,  budują konstrukcje inspirowane otaczającym światem. Podczas zajęć dzieci nie tylko uczą się podstaw robotyki i programowania, ale również poszerzają swoją wiedzę z zakresu innych dziedzin.

PASJA

Wiedząc, że nauki techniczne są określane inwestycją w przyszłość staramy się pokazać, że ROBOTYKA może stać się nietylko przygodą i pasją ale także przyszłością każdego dziecka, bez względu na wiek.

Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach
Paulina Kaczmarek-Kuźmińska
www.szkolazawrtosciami.pl

Potwierdzenie dostępności wolnych miejsc i pozostałe informacje otrzymasz