SWIĘTO RODZINY

RODZINA TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA

3 Lis · Szkoła z Wartosciami · No Comments

ŚWIĘTO RODZINY

Dzień Dziecka + Dzień Mamy + Dzień Taty = Święto Rodziny w Szkole z Wartościami 👨‍👩‍👧 👪 ❤️

To jedno z najważniejszych Świąt, które obchodzimy w naszej Szkole.
Od rana wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie. Prognoza pogody na ten dzień sprawdziła się w 100%- bezchmurne niebo, słońce, 25 stopni C ☀️.

Zaproszonych Gości przywitała nasza Wychowawczyni p. Małgosia.
Następnie przyszedł czas na wierszyki i piosenki, tradycyjnie już w języku polskim 🇵🇱oraz angielskim 🇬🇧. Po akademii uściski, buziaki, kilka łez wzruszenia otartych ukradkiem…, a później radość z otrzymanych prezentów, bo przecież każdy lubi być obdarowywany 😁💐📿🚗🎁.

Część tego wyjątkowego dnia świętowaliśmy na terenie rekreacyjnym przed Szkołą, grając mecz piłki nożnej ⚽️ o Puchar Rodziny 🏆. W składzie drużyny Szkoły: my- Uczniowie, w drużynie Gości: nasi Tatusiowie! Mecz sędziował p. Dawid. Kibice też nie zawiedli 😉.

A kto wygrał mecz???

Zobaczcie poniżej do kogo należy puchar 😄😁😀😆😊😃.

Wyzwaniem dla Mam było malowanie naszych portretów 👩‍🎨🎨. Na zakończenie wspólna kolacja przy grillu.

Piękny Dzień! Dziękujemy za wspólną zabawę.

Tagi: ,

Category: Święta