NAUCZYCIELE

POZNAJ NASZYCH NAUCZYCIELI

UCZYMY . . .

. . . w środowisku, w którym Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności, w którym stymulujemy ich nieustanny rozwój w przyjaznej przestrzeni.

ROZWIJAMY . . .

. . . kulturę sprzyjającą kreatywności wśród uczniów i nauczycieli, a dobierając pomoce dydaktyczne stawiamy na innowacyjność.

OSIĄGAMY . . .

. . . wspólnie ustalone cele, do których Uczniowie dochodzą samodzielnie i z własnej inicjatywy lub pracując zespołowo.

NASI NAUCZYCIELE

KLASY 1-8

MAŁGORZATA KACZMAREK

Praca z dziećmi jest dla mnie prawdziwą pasją, czasem wyzwaniem a bardzo często zródłem satysfakcji.

JUSTYNA NINIERZA

Moją przygodę z nauczaniem języków obcych rozpoczęłam na studiach, kiedy podjęłam pracę w szkole podstawowej.

ANNA ŚWIEŻOWSKA

W dzieciństwie wiedziałam już, że w przyszłości chciałabym zostać nauczycielem. Na przestrzeni lat moje marzenie urzeczywistniło się.

DAWID KRAWCZUK

Pracując z dziećmi, poprzez codzienne zajęcia sportowe chciałbym wykształcić w nich jeden z elementów zdrowego trybu życia.

SZUKASZ PRACY, BĄDŹ CHCESZ JĄ ZMIENIĆ?

ZOBACZ KTO W NAJBLIŻSZYM CZASIE BĘDZIE MÓGŁ STARAĆ SIĘ O DOŁĄCZENIE DO NASZEGO ZESPOŁU

NAUCZYCIEL WCZESNOSZKOLNY

Jeżeli podoba Ci się jaką szkołę tworzymy, napisz o sobie kila słów i przyślij dokumenty.

ANIMATOR
ŚWIETLICY

Jakie masz zainteresowania? Stwórz własny plan pracy świetlicy i staraj się o dołączenie do naszego zespołu.

NAUCZYCIEL
HISZPAŃSKIEGO

Si te gusta nuestra escuela, escribir unas pocas palabras acerca de sí mismo y enviar documentos.

OPIEKUN
KOLONI

Jeśli na wakacjach nie lubisz długo odpoczywać, zostań opiekunem koloni w naszej szkole.