KURSY

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA TWOJEGO DZIECKA

Warsztaty ROBOTYKI – Mindstorms EV3 poziom I

Startujemy w PAŹDZIERNIKU 2018. Kurs składa się z cyklu 8 spotkań trwających 2,5 godz. Zajęcia przeznaczone są dla Dzieci, w wieku 10-15 lat

Warsztaty ROBOTYKI – WeDo poziom III

Startujemy w PAŹDZIERNIKU 2018. Kurs składa się z cyklu 8 spotkań trwających 2 godz. zegarowe. Zajęcia przeznaczone są dla Dzieci, które ukończyły poziom II.

Warsztaty ROBOTYKI -WeDo poziom II

Startujemy w PAŹDZIERNIKU 2018. Kurs składa się z cyklu 8 spotkań trwających 2 godz. zegarowe. Zajęcia przeznaczone są dla Dzieci, które ukończyły poziom I.

Warsztaty ROBOTYKI – WeDo poziom I

Trwają zapisy do grup rozpoczynających w PAŹDZIERNIKU 2018. Kurs składa się z cyklu 8 spotkań trwających 2 godz. zegarowe. Zajęcia dla dzieci w wieku 5-10 lat.

BEZPŁATNA LEKCJA ROBOTYKI

Bezpłatna lekcja pokazowa robotyki dla wszystkich chętnych Dzieci w wieku 5 -10 lat. Pokazy odbywają się cyklicznie co parę miesięcy. Lekcja trwa 2 godziny.